19 Ağustos 2021
Freeze Dried Meyvelerin 3 Muhteşem Faydası

Taze Tat ve GörünümYüksek teknoloji ile işlenen Freeze Dried meyveler aromalarını nerdeyse taze meyveler gibi koruyor. Meyvenin içindeki su bu teknoloji ile tamamen alınıyor ve meyve en saf haliyle korunuyor. Görüntüleri, şekilleri değişmeden tazesinden daha da tatlı, çıtır çıtır meyvelere dönüşüyorlar. Meyvenin bu denli korunmasını sağlayan ise ısıya maruz kalmaması. Freeze Dry yöntemi ile meyvenin besin değerleri korunuyor, meyvenin suyu buhar oluyor ama aroması yerinde duruyor!

Uzun süren Tazelik ve DayanıklılıkFreeze Dry ürünler yıllarca saklanabiliyor! İçlerinden suları alınan meyveler doğru ambalaj ve hava koşullarında çok uzun süreler bozulmadan kalıyor. Meyveleri buzlukta dondurarak saklamaya da çok iyi bir alternatif, üstelik çözülmesini beklemeden kahvaltılık gevreklerinizde veya smoothie’lerinizde kullanabilirsiniz…

Seyahat Sevenlere…Freeze Dry yöntemiyle kurutulan meyveler aynı zamanda hafifliyor; sızma, dökülme korkusu da yaşatmıyorlar. Seyahatte çantanızda, kamplarda, yürüyüşlerde rahatça taşıyabilir; acıkınca keyifle atıştırabilirsiniz.